• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

butelka z filtrem na wodę, opinie

butelka z filtrem na wodę, opinie

Chciałbym dotrzeć do oferty z filtrami przepływowymi, jakie będą w stu procentach oryginalne. Wole dopłacić, natomiast mieć coś, co jest od znanego producenta. Co polecacie?

Hinterrr

Posty: 1

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, iż z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Każdy winien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co istotne wcale to mnóstwo nie kosztuje. Można naprawdę niskim kosztem zamówić sobie inne kolory butelkę filtrujących.

Nikuś23

Posty: 5

 
Każdy powinien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co ważne wcale to dużo nie kosztuje. Można naprawdę niskim kosztem zamówić sobie różne kolory butelkę filtrujących.

Black_Riot

Posty: 2

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

MaszWielkosc

Posty: 3

 
Największy wybór filtrów do zlewu mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe/filtr-weglowy.html. To firma, która jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego szukamy.

Sagerrak

Posty: 2

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

beata77

Posty: 6

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można odszukać ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych kłopotów.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest niezwykle znaczny, wobec tego odszukamy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy lecz wyleciało mi to z głowy. Muszę zbadać w instrukcji obsługi.

jajosz12

Posty: 18