• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Grzejniki z podłączeniem bocznym, jaki sklep ?

Grzejniki z podłączeniem bocznym, jaki sklep ?

Gdzie kupowaliście grzejniki łazienkowe? Firma Radeco to chyba dobra firma z tego, co o niej czytałem?

007sebul

Posty: 7

 
Tutaj jest najtaniej jeśli chodzi grzejniki z podłączeniem dolnym, całą resztę instalacji i wszelką armaturę http://sklepekogrzanie.pl/category/automatyka-i-armatura-armatura-grzejnikowa-zestawy-zestawy-do-grzejnika-lazienkowego-zestawy-zaworow-elegant

johncena67

Posty: 14

 
U siebie w domu montowałem grzejniki z podłączeniem dolnym firmy Purmo. Jestem zadowolony. Wszystko działa bez zarzutu, poza tym świetnie wyglądają. Udało nam się z żoną trafić na wyprzedaż.

Acclaim

Posty: 8

 
Dużo czytałem opinii o kotłach kondensacyjnych De Dietrich i rzeczywiście jest się o co pokusić. Cena jak cena, ale zwróci się po czasie. Zresztą na każdego przychodzi taki moment, że trzeba zmienić stare urządzenia, bo za dużo nas kosztują.

Oct714

Posty: 10

 
Nie chciałem zmieniać całej instalacji grzewczej, wybrałem więc grzejniki z podłączeniem bocznym i wcale nie żałuję, bo też można wybrać bardzo atrakcyjne modele pod każdym względem. Nie stać mnie było na wielki remont, ale i tak już nawet z tymi nowymi grzejnikami daje się odczuć różnicę w użytkowaniu.

Chinczyk

Posty: 22

 
Też polecam kotły kondensacyjne De Dietrich. Instalowaliśmy je ostatnio w paru domach, także wiedzę na ich temat mamy. Szczerze można taki kupić, bo bardzo się taki zakup opłaca.

tadekw7

Posty: 13

 
Polecam szczególnie zobaczyć sobie grzejniki dekoracyjne Radeco. Mąż takie kupił do naszego domu. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem ich wyglądu. Pewnie i działają bez zarzutów. Czytałam o firmie, jest światowej klasy producentem. Można obejrzeć na ich stronie, jakie cudeńka produkują. Szczerze polecam.

MiG66

Posty: 19

 
Jak zmieniać grzejniki to polecam grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Są naprawdę bardzo dobre techniczne, świetna jakość i łatwość w użytkowaniu.

21gregorek

Posty: 13