• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

klimatyzacja montaż

klimatyzacja montaż

Na jaką klimatyzację się zdecydować do domu? Wiem, że są różne – sufitowe, ścienne, kanałowe...Od kogo zamówić urządzenie, jakie marki są sprawdzone, dobre?

Zgrzytus

Posty: 9

 
Mogę w sumie polecić firmę z Tarnogajskiej we Wrocławiu. Oni mają duży wybór klimatyzatorów w różnych przedziałach cenowych, także można też znaleźć coś tańszego. Na stronie www.chlodniej.com.pl masz pełną ofertę. Oczywiście zajmują się montażem i serwisem, więc tutaj też nie ma problemu.

CzarnyBlant

Posty: 17

 
Nom, we Wrocławiu to aż się roi od firm zakładających klimatyzację. Jakaś moda na takie systemy zapanowała. Już nie tylko w sklepach i biurach, ale w coraz większej ilości mieszkań mają takie chłodzenie. Spoko, społeczeństwo się bogaci :P

lary0071

Posty: 23

 
Ja to mam trochę szczęście, bo dom stoi w zalesionej okolicy, także od słońca jest fajnie ochroniony, przez co się tak nie nagrzewa w pomieszczeniach. Bez klimatyzacji sobie spokojnie dajemy radę. Zresztą, zawsze można wyskoczyć gdzieś za Wrocław nad jeziorko, żeby się schłodzić...choćby do Turawy;))

irecki67

Posty: 16

 
Jak zacząłem szukać klimatyzatorów we Wrocku to doszedłem do wniosku, że wcale nie jest to taka droga inwestycja. Myślę, że warto. Cenowo jest coraz lepiej. W ofercie można znaleźć urządzenia z różnych półek, nie trzeba się porywać na urządzenia za dziesiątki tysięcy złotych, żeby zyskać ten sam komfort!

cinto

Posty: 24

 
Wybór jest duży jeśli chodzi o klimatyzatory. W jednym sklepie ostatnio przeglądałem urządzenia, to mi sprzedawca prezentował produkty od jakiś 6 różnych firm, także jest w czym wybierać...

Krzyhmoin

Posty: 12

 
My chyba postawimy na systemy kanałowe do swojego mieszkania. Czytałem na ich temat opinie to ludzie sobie chwalą. Wygodne, ciche, energooszczędne itd.

Loner56

Posty: 12

 
Mnie to nie służy powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. U mnie w biurze tak daje chłodem, że raz w miesiącu przeziębiony jestem...nie wiem, może coś z moją odpornością jest nie tak...

Polak1976

Posty: 12