• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kotły z podajnikiem Heiztechnik, sprawdzony sklep ?

Kotły z podajnikiem Heiztechnik, sprawdzony sklep ?

Hej. Mam pytanie, czy głowice termostatyczne Schlosser można kupić oddzielnie i zamontować do grzejnika?

Olafff

Posty: 6

 
Jeżeli posiadacie kotły z podajnikiem Heiztechnik, to musicie wiedzieć, że wielkość ziaren ekogroszku nie może przekraczać 25 milimetrów. W innym razie może dojść do awarii.

taxi22

Posty: 19

 
Według mnie kotły kondensacyjne Beretta to jedne z najlepszych na rynku. Nie dość, że są energooszczędne, to w dodatku dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD bezproblemowo się je załącza i nimi steruje.

andzelikk

Posty: 11

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Pojemność wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

E-GOista

Posty: 27

 
Jak dla mnie głowice termostatyczne Schlosser cudownie nadają się do montowania w miejscach publicznych. W przeciwieństwie albowiem do innych głowic, te nie tylko pasują do wielu rodzajów grzejników, to w dodatku nie brudzą się prędko i łatwo się je czyści.

Hunka

Posty: 20

 
Tanie głowice termostatyczne Schlosser są w sprzedaży w sklepie http://sklepekogrzanie.pl/glowica-termostatyczna-schlosser-diamant-invest-duplikat-1.html.

Biforr23

Posty: 22

 
W moim domu posiadam pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Z tego, co wyczytałem w instrukcji obsługi, to w ciągu godziny ogrzewa on nawet 600 litrów wody.

MociMOC

Posty: 15

 
Z tego co wiem, to kotły z podajnikiem Heiztechnik równie dobrze można zasypywać węglem lub drewnem, z tym że ten opał wkładamy na tak zwany ruszt wodny.

kuBawodzu

Posty: 28

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, iż posiada on dwa grzybki, jakie pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

Dosti

Posty: 21