• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kraków pompy ciepła - szukam!

kraków pompy ciepła - szukam!

Witam. Czy w Krakowie centralne ogrzewanie jakieś przedsiębiorstwo mogłoby zrobić dla mnie w satysfakcjonująco krótkim czasie, a jednocześnie udzielić gwarancji na usługi? :)

Lipazaaa

Posty: 5

 
Myślę, że jeżeli chodzi o Kraków i pompy ciepła to funkcjonuje tutaj co najmniej kilka, a być może nawet kilkanaście firm, jakie specjalizują się w ich montażu oraz bieżącym serwisowaniu. Mogę podać przykładowe namiary.

truskaweczka123

Posty: 20

 
Zauważyłem konkurencję, jaka panuje w branży kraków fotowoltaika. Nie mam wątpliwości, że jest ona korzystna dla klienta, ponieważ ten może liczyć na zdecydowanie atrakcyjniejsze ceny, wyższą jakość usług oraz krótkie terminy realizacji.

Merylker45

Posty: 6

 
Często wykonywałem w Krakowie ogrzewanie domu. Rzadko klienci woleli zainwestować w droższe, choć zdecydowanie oszczędniejsze rozwiązania.

Zecionek

Posty: 20

 
W Krakowie kolektory słoneczne na najlepszych warunkach zaproponuje Wam wyłącznie to przedsiębiorstwo: http://www.instalco-krakow.pl/kolektory-sloneczne-krakow.html. Korzystałem z jego usług, więc mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować tę firmę.

edmundzik

Posty: 12

 
Cieszę się, że spore grono osób z Krakowa ekologiczne ogrzewanie traktuje jako szansa zadbania o środowisko naturalne. Trzeba mieć świadomość, że jakość powietrza w Krakowie pozostawia sporo do życzenia. Należałoby coś z tym wykonać.

kryzys

Posty: 21

 
Wydawało mi się, że jeśli w rachubę wchodzi Kraków centralne ogrzewanie to będę musiał zapłacić za jego wykonanie krocie. Tymczasem rzeczywistość okazała się o mnóstwo niezwyklej łaskawa.

saradonin

Posty: 24

 
Nie odszukałem w Krakowie pompy ciepła, która byłaby w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Wygląda na to, że będę szukał w sklepach internetowych.

labuh

Posty: 12