• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep z kominkami w Krakowie

Sklep z kominkami w Krakowie

Hej, czy orientujecie się coś na temat tanich kominków z krakowa. Jakiś sklep, może producent? Pozdrawiam i czekam.

Jacek1812

Posty: 8

 
Nie ważne których kominków szukasz, w tym sklepie kraków jest tak znaczny wybór, że z pewnością coś dla siebie odnajdziesz. Miejmy nadzieję, że nie podniosą cen, albowiem są konkurencyjne i niech tak zostanie. Pozdrawiam.

Sewerynus

Posty: 13

 
Też uważam, że najlepiej zamawiać montaż kominków razem z zakupem. Jeżeli chodzi ten sklep z krakowa to są rzetelni i mają pozytywne opinie. Być może też skusimy się w tym roku na taką odmianę. Podobno są to jakieś oszczędności, a zima wiadomo która jest u nas.

rubert

Posty: 10

 
Nie ważne jakich kominków szukasz, w tym sklepie kraków jest tak duży wybór, że z pewnością coś dla siebie znajdziesz. Miejmy nadzieję, że nie podniosą cen, bo są konkurencyjne i niech tak zostanie. Pozdrawiam.

phonik

Posty: 20

 
Każdy szuka tanich kominków, tanich rozwiązań. Ten sklep z krakowa jakoś przypadł mi bardzo do gustu, dlatego dokonałem u nich zakupu i teraz czekam na montaż. Jak będzie po wszystkim dam wam znać dokładnie jak wszystko się udało. Na razie cierpliwie czekam, projekt już jest. Jeśli wszystko się uda jak trzeba, w przyszłym tygodniu będę grzał się przy trzaskającym ogniu:)

MShR

Posty: 19

 
Nie do końca ufam temu, że kominki grzewcze ogrzeją ci cały dom. Owszem jest klimat. Mieszkam na obrzeżach krakowa, mam niewielki dom. Kominek by się przydał, ale nie wiem co zresztą, czy decydować się na jakąś instalację grzewczą. Zimy u nas raczej nie ma, to może kominek by wystarczył.

Facio

Posty: 22

 
Jak szukacie tanich kominków w krakowie, wejdźcie sobie na stronę internetową tego sklepu https://www.komineczek.pl. Ja tam dokonałam zakupu. Jeszcze nie mam dokończonego montażu, ale z doświadczenia mogę ich polecić, cenowo szalenie nisko. Polecam, bo miałam już styczność z inną firmą, która zrobiła na mnie niemiłe wrażenie.

345_14

Posty: 16

 
Jak kominek, to tylko kominki z montażem. W krakowie znajdziesz pełno takich ofert. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie dobrze. Poza tym szukać fachowców, co Ci pogrzebią i źle zrobią, nie jest sztuką.

showmemore43

Posty: 23

 
Uwielbiam kominki. W krakowie jest jeden sklep, gdzie dość częstokroć mają jakieś promocje i należałoby tam zrobić kupowanie. Mówiąc szczerze, tego typu zakupy wolę robić w tradycyjnych, stacjonarnych sklepach.

Oct714

Posty: 14