• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie tanie kominki w Krakowie?

Znacie tanie kominki w Krakowie?

Kilka tygodni temu wybierałem kominki w Krakowie kratki kominkowe, co sprawiło mi naprawdę sporo kłopotów. Przede wszystkim z racji faktu, że byłem zmuszony wybierać pomiędzy dziesiątkami produktów dostępnych w asortymencie jednego ze sklepów stacjonarnych. Kolejna sprawa to wzory, gdyż tych jest niesamowicie wiele w konkretnych modelach.

dogory_23

Posty: 11

 
Dzień dobry. Czy ktoś z Was zna tani sklep z kominkami? Zależałoby mi na namiarach na sprawdzone miejsce, gdzie zamówię wszystko, czego mi potrzeba.

andzelikk

Posty: 11

 
Mogę polecić kominki w Krakowie, które znajdują się w ofercie tego sklepu: https://www.komineczek.pl/pl/c/KOMINKI-Z-MONTAZEM/156.

Miałem pewne obiekcje odnośnie skorzystania z ich oferty, ale szybko się przekonałem. Bardzo szybko dostarczyli zamówiony przeze mnie kominek, a także zgodnie z pierwotnymi ustaleniami dokonali jego montażu.

Polecam w 100%!

bialyDOM

Posty: 8

 
Mam wrażenie, iż priorytetem absolutnie każdego klienta jest tani sklep z kominkami. Nie biorą oni pod spostrzeżenie faktu, iż sklep winien oferować wysokiej jakości produkty, a za taką trzeba stosownie zapłacić. Nie wyobrażam sobie tego, iż mój kominek mógłby ulec jakiejś awarii lub nie gwarantować pełnego bezpieczeństwa wszystkim domownikom.

Bryzyt1

Posty: 12

 
Mam wrażenie, że priorytetem absolutnie każdego klienta jest tani sklep z kominkami. Nie biorą oni pod uwagę faktu, iż sklep powinien oferować wysokiej jakości produkty, a za taką trzeba odpowiednio zapłacić. Nie wyobrażam sobie tego, że mój kominek mógłby ulec jakiejś awarii lub nie gwarantować pełnego bezpieczeństwa wszystkim domownikom.

Klaudi

Posty: 15

 
Powiem szczerze, że niekoniecznie tani sklep z kominkami spełni Wasze oczekiwania.

Niedawno odwiedziłam taki i byłam rozczarowana dość wąskim wyborem asortymentu, a także jakością produktów. Od razu było widać, że cena odzwierciedla jakość tego kominka. Zrezygnowałam z zakupu.

Spirek

Posty: 16