• screen 1

    Masz problem z Firmą
    zobacz jak skutecznie
    można żadać swego...

    Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

  • screen 1

    Na śniadanie
    zawsze najciekawsze
    opinie o produktach ...

    Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

  • screen 1

    Uwaga na Firmy
    ktore nisza
    Polski rynek...

    Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

  • Mamy zarejestrowanych: 345
  • Mamy napisanych wątków: 89
  • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Rury kominowe Mkżary, gdzie kupię ?

Rury kominowe Mkżary, gdzie kupię ?

Nurtuje mnie sprawa rur pex do podłogówki. Czy to jedyne idealne rozwiązanie. Poszukuję taniego, lecz bez wątpienia jakościowego rozwiązania. Co polecacie? Bowiem sam już nie wiem co doskonalsze :)

MBsmoke

Posty: 7

 
Ja również jestem zainteresowany grzejnikami ozdobnymi stelrad. Głównie żona, bowiem pod kątem wizualnym robią wrażenie. Mnie też się podobają, bowiem miejsca na pewno dużo nie zajmą. Cenowo jednak widzę różnicę w przeróżnych sklepach, więc będzie trzeba wykonać porównanie.

czartorr

Posty: 6

 
Polecam rozdzielacze tece. Sam mam i nie mam żadnych kłopotów z instalacją. Wolałem dołożyć i mieć gwarancję na lata. Kombinowałem uprzednio z czymś tańszym, niemniej jednak odradzono mi :D Szczerze to marka, na jaką należałoby sobie pozwolić.

MBsmoke

Posty: 6

 
Pod kątem zaworów do grzejników też trzeba się dokładnie zastanowić. Widziałem, że invena ma spory wybór i cenowo nie wychodzi źle. A czytałem, że to producent bardzo w porządku. Raczej polecam :)

Piotr_21

Posty: 14

 
To chyba raczej nie najdroższy producent. Kumpel od instalacji poleca grzejniki łazienkowe radeco i raczej mu wierzę. Sam stoję przed podobnym dylematem :) Mam nadzieję, iż to jeszcze znajdę potwierdzenie, bo faktycznie czas nagli :D Myślałem jeszcze o jednym producencie, lecz ten jest zdecydowanie za drogi.

pawel253

Posty: 12

 
Też będę musiał zdecydować się na któryś z kotłów. Stary do wymiany dosłownie na gwałt. Co do pieców heiztechnik to naprawdę to solidny producent. Ale warto porównywać ceny, bo różnie to bywa z tymi dystrybutorami. Jak już coś to z automatyką na ekogroszek i pellet. Jak coś to jeszcze piszcie.

Rebeczk_3

Posty: 24

 
A ja sobie chwalę grzejniki łazienkowe radeco. Marka niczego sobie. Mamy na rynku sporo jej dystrybutorów, którzy oferują naprawdę dobre ceny. Zmieniałem ostatnio w domu. Poszukałem i trafiłem na świetną okazję. Polecam.

propek1

Posty: 16

 
A ja sobie chwalę grzejniki łazienkowe radeco. Marka niczego sobie. Mamy na rynku wiele jej dystrybutorów, którzy oferują faktycznie porządne ceny. Zmieniałem ostatnio w domu. Poszukałem i trafiłem na świetną okazję. Polecam.

Jejeju56

Posty: 12

 
Zobacz sobie piece heiztechnik w tym miejscu http://sklepekogrzanie.pl/kociol-q-eko-15-kw-heiztechnik-z-autom-podajnikiem-paliwa-do-spalania-ekogroszku-mialu-lub-biomasy-duplikat-1.html. Masz z podajnikiem w dobrej cenie :)

Bialy_Wilk

Posty: 26

 
A ja zacząłem zastanawiać się nad biomasą. Nie wiem jak to byłoby z kosztami takiego opału, ale mam zamiar wybrać któryś z pieców heiztechnik, które są energooszczędne.

namok

Posty: 6