• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie firmę od klimatyzacji na Śląsku ?

Znacie firmę od klimatyzacji na Śląsku ?

Moja cała rodzina ubolewa podczas upałów, ja też:) Myślałem o jakimś świetnym serwisie klimatyzacji na śląsku. Chyba już czas założyć instalację, bowiem mieszkanie jest tak usytuowane, iż latem mamy po prostu saunę. Jak korzystaliście z usług i możecie polecić, to z góry ładne dzięki

Kaazz

Posty: 12

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, czasami człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też poszukiwałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, natomiast wykonać nie ma komu.

xacax

Posty: 11

 
Lepiej skorzystać z jakiegoś fachowego serwisu klimatyzacji na śląsku i dopytać. Jak przyjedzie ci do domu instalator to dopasuje projekt pod konkretne potrzeby. Należałoby zamówić usługę. Osobiście nie uważam klimatyzatorów przenośnych, jak już to tylko porządny montaż klimatyzacji w domu. Chyba nie wychodzi dużo drożej.

Agulinek

Posty: 21

 
U mnie poszło bardzo prędko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem usatysfakcjonowany. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić uprzednio, żeby nie było niespodzianek.

Piotr_21

Posty: 22

 
Miałem okazję na własnej skórze przekonać się, czym jest oszczędzanie :) Nie zamówiłem żadnego serwisu klimatyzacji ze śląska, bo uważałem, że sam sobie poradzę. Tak poczyściłem, że konkretnie namieszałem :) Później i tak musiałem zamawiać fachowców do domu. Od razu warto zlecić sprawę fachowcom.

Alek33

Posty: 19

 
Korzystałem z tej firmy https://ronter.pl robią profesjonalnie montaż klimatyzacji na śląsku. Współpracują z rzeczywiście niezmiernie dobrymi producentami tych urządzeń. Fachowcy wytłumaczyli mi poza tym wszystko rzetelnie o działaniu klimatyzacji.

TomekK

Posty: 7

 
Dzięki za pomoc, fajnie albowiem udzielili mi już poprzez telefon informacji, jaka mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o śląsk to naprawdę jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

dogory_23

Posty: 11

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po kilku telefonach do różnych firm zwątpiłam. Dobrze, że w końcu znalazłam gościa, który naprawdę znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać uwagę.

dof77

Posty: 10

 
Nie bez znaczenia jest fakt, jaki serwis klimatyzacji na śląsku wybierzesz. Są i tacy, co guzik umieją. Poważne oferty można jednak odróżnić od tych mniej fachowych. Ja należę do tych, którzy wolą dopłacić i mieć :)

propek1

Posty: 16