• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Potrzebuje jakieś firmy w Świętokrzyskim, która zajmuje się detailingiem przy autach. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną firmę, którą możecie polecić to dajcie znać. Zależy mi na korekcie lakieru i potem na zrobieniu powłoki, żeby ten lakier jakoś skutecznie chronić. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

TomekK

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to uważam, że warto się będzie zdecydować na taką ofertę pod warunkiem, że ktoś faktycznie będzie w stanie taką usługę wykonać na wysokim poziomie. Dobra jakość zarówno jeśli chodzi o wykorzystywane materiały do polerowania jak i potem jakość powłok lakierniczych to istotna kwestia, która potem będzie miała wpływ na to jak będzie się lakier prezentował i czy ochrona będzie skuteczna.

Black_Riot

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że warto będzie mieć kogoś kto faktycznie na tyle zna temat detailingu, że będzie takie usługi wykonywał, ale też swoim doświadczeniem będzie mógł podpowiedzieć jakie rozwiązania zastosować, jak uzyskać takie efekty, które będą zadowalające. To jednak bardzo precyzyjne wykonywanie pewnych prac więc tutaj jednak konieczne będzie szukanie kogoś kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć i zrobi to na wysokim poziomie.

Yuri20

Posty: 3

 
Jeśli chcesz odświeżyć wygląd samochodu to dodatkowo moim zdaniem poza polerką warto będzie także wybrać jakieś opcje jego zabezpieczenia. To jednak dość istotna kwestia, by potem znów szybko auto nie było zniszczone. Tutaj ewentualnie warto się kontaktować z firmą Souczek (https://souczek-detailing.com/). Zajmują się wykonywaniem takich usług i zarówno wypolerują lakier jak i też zajmą się jego zabezpieczeniem.

wertus00

Posty: 2

 
Polecam jeśli chodzi o detailing https://souczek-detailing.com/. Korzystałem przy autach firmowych z ich oferty, oklejanie z użyciem specjalnej folii ochronnej i dodatkowo zmiana kolorystyki w ten sposób. Świetnie wykonane, folia idealnie dopasowana, widać pod tym kątem duże doświadczenie po ich stronie, uważam że warto się na takie propozycje zdecydować.

Raryua

Posty: 3

 
Ja nakładałem ochronną folię i w ten sposób zmieniałem też kolor i korzystałem pod tym kątem oferty firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/). Spore doświadczenie jeśli chodzi o detailing, ale też sensowne ceny i świetne podejście do klienta, można liczyć na to, że usługa będzie wykonana rzeczywiście na wysokim poziomie, auto będzie doprowadzone do takiego stanu, że wyglądać będzie jak z salonu.

labuh

Posty: 2

 
Poszukaj jakieś firmy w swojej okolicy, która będzie w stanie wykonać taką usługę na wysokim poziomie, a jednocześnie będzie miała do dyspozycji dobrej jakości materiały czy to powłoki, którymi lakier będzie pokrywany czy odpowiednio wykonane pady do polerowania, dzięki którym faktycznie uda się wypracować świetną estetykę jeśli chodzi o lakier i jego prezentację.

Strzała

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o same usługi detailingu to faktycznie to zainteresowanie tematem jest coraz większe, ale z drugiej strony znalezienie kogoś kto będzie w stanie to dobrze zrobić nie zawsze będzie takie proste. Warto więc tych wykonawców wcześniej odpowiednio sprawdzić, by mieć gwarancje, że faktycznie zajmą się tym w odpowiedni sposób.

Jasio234

Posty: 2

 
Uważam, że warto się zdecydować na detailing bo efekty jakie są do uzyskania mogą być naprawdę mocno zaskakujące. Sam się długo wahałem czy się na coś takiego zdecydować, w końcu kolega mnie namówił i oddałem auto do firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/). Samochód nie był jakoś szczególnie zniszczony, ale to jaki efekt był po ich usłudze było mocno zaskakujące. Blask lakieru jak by auto wyjechało z salonu.

gruszka33

Posty: 5

 
Uważam, że taką sensowną opcją jeśli chodzi o detailing będzie oferta firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/). Sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o detailing samochodów. Świetne podejście do klienta, indywidualne rozwiązania. Mają też bardzo dobrą bazę jeśli chodzi o folie ochronne na samochód więc tutaj będzie można z ich pomocą ewentualnie zabezpieczyć dodatkowo auto czy zmienić jego kolor.

PaweL

Posty: 10