• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Makijaż permanentny w Katowicach, poszukuję !!

Makijaż permanentny w Katowicach, poszukuję !!

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie sięgnąć z makijażu permanentnego, więc propozycja musi być poprzez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Kidi

Posty: 6

 
Znów święta i znów dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, że nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

ewu1u01

Posty: 17

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

zakk87

Posty: 12

 
Mnie również zależy na porządnej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję faktycznie porządnych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

Ron

Posty: 25

 
Salon salonowi nierówny. Zatem najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, niemniej jednak nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

jajosz12

Posty: 18

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

franuś40

Posty: 7