• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

laserowa redukcja przebarwień

laserowa redukcja przebarwień

Mam trądzik i leczenie farmakologiczne w ogóle na mnie nie działa. Przyjmę wszystkie propozycje, jak pozbyć się tego problemu, najlepiej we Wrocławiu.

celos00

Posty: 14

 
Pamiętaj, że najlepsze gabinety medycyny estetycznej praktycznie nie ingerują w ciało. Metody bezinwazyjne gwarantują niezły wynik, bezpieczeństwo, a i nie odczujesz żadnych skutków ubocznych.

karma

Posty: 28

 
Każdy gabinet medycyny estetycznej ma dział darmowych konsultacji, dlatego na twoim miejscu bym z tej opcji skorzystała na początku.

CHatka-eKo

Posty: 26

 
Regularnie chodzę do salonu www.bodylaser.com.pl i na przestrzeni dwóch lat zdążyłam usunąć trwale owłosienie, nie używam też kosmetyków, bo mam super cerę po laserowych zabiegach.

Grażyneczk223

Posty: 15

 
Fotoodmładzanie na pewno działa, bo laser pobudza skórę do regeneracji. Ten fakt jest potwierdzony naukowo. Poza tym, jeżeli regularnie korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej przedłużasz wytwarzanie kolagenu, wpływającego na odbudowę cery.

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
Odkąd pamiętam miałam problemy z trądzikiem, a wizyty u dermatologa kończyły się klęską. W desperacji poszłam na leczenie trądziku systemem IPL w salonie www.bodylaser.com.pl z Wrocławia. Po przejściu cyklu zabiegów na przełomie trzech miesięcy mam zupełnie inną cerę. Niezdecydowanym polecam w ciemno.

szymon2626

Posty: 23

 
W galeriowcu na ul. Legnickiej jest fajna oferta gabinetów medycyny estetycznej. Moja koleżanka usunęła owłosienie w Body Cosmetic Laser.

Morchepl

Posty: 24

 
Teraz gabinety kosmetyczne oferują zabiegi na bazie światła (IPL) lub fal radiowych (RF). Najlepiej jest połączyć dwie technologie w cyklach. Wtedy zyskasz pewność trwałego wyniku.

Kidi

Posty: 18

 
Niestety nigdy nie jest tak, że po jednym zabiegu wszystkie twoje problemy znikną. Musisz przygotować się na ich powtarzanie. W gabinecie powiedzą ci mniej więcej, ile wizyt potrzeba, żeby utrwalić wyniki.

Krzysio

Posty: 21