• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Depilacja mokotów, dobry salon

Depilacja mokotów, dobry salon

Koniecznie potrzebuję waszej pomocy, chcę zmienić fryzurę jednakże nie wiem gdzie należałoby iść aby efekt był znakomity, polecicie mi kogoś?

kamner56

Posty: 17

 
Niezwykle chciałabym mieć ładne włosy, jednak są one dość niesforne i byle fryzjer nie umie sobie z nimi poradzić dlatego chciałabym pójść do salonu, w jakim nie straszna będzie moja fryzura i do opanowania. Będę wam niesłychanie wdzięczna jeśli polecicie mi takowe studio, czekam z niecierpliwością na porady, dziękuje i pozdrawiam.

3czex

Posty: 24

 
Witam serdecznie,

mam ogromy problem ze znalezieniem salonu fryzjerskiego, który posiada bardzo dobrych pracowników z wykształceniem, umiejętnościami oraz doświadczeniem jak i wyczuciem stylu. Zależy mi bardzo na pięknym wyglądzie i mam już dosyć złego nastroju po wizycie u fryzjera. Znacie może jakiś dobry salon?

Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam.

arko1916

Posty: 27

 
Bardzo dużo osób poleca mi salon fryzjerski w Mokotowie, jednak trochę obawiam się wizyt u fryzjera, możecie wypowiedzieć się na dany temat i doradzić mi cos?

Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje, z góry dziękuję i pozdrawiam.

bleyd93

Posty: 22

 
Najlepsze studio w jakim byłam jest w Mokotowie, jestem zachwycona efektem jaki uzyskał fryzjer na moich włosach. Bardzo polecam http://www.studiogoodday.pl, zapewniam, że będziecie równie zadowoleni jak ja. Wszyscy, którzy opuszczali studio byli zachwyceni.

Dyner45

Posty: 10

 
Witam serdecznie, na reszcie pozbyłam się uporczywego owłosienia na nogach, zrobiłam to dzięki depilacji laserowej. Mogę wam polecić studio: http://www.studiogoodday.pl, jestem bardzo zadowolona, efekt jest jak najbardziej zadowalający. Polecam znajomym i rodzinie takową możliwość jest bezbolesna i w stu procentach skuteczna.

sliwa404

Posty: 17

 
Poszukuje salonu, w którym za jednym razem pozbędę się niechcianego owłosienie na nogach jak i zmiennie fryzurę na głowię. Wiecie może czy jest gdzieś takie studio w okolicy Mokotowa?

Zależy mi aby był on blisko tej miejscowości. Bardzo proszę o szczere informacje, będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi. Zależy mi na czasie więc proszę o szybkie rady.

Fiszerrr

Posty: 20

 
Jeślichcecie czuć się pięknie to należałoby odwiedzić doświadczone studio, w jakim zajmą się wami osoby, z doświadczeniem i koniecznymi umiejętnościami. Należałoby skorzystać z takiej możliwości, gdyż gigantycznie podniesie ona naszą samocenę, oraz wygląd fryzury.

zeroo13

Posty: 24