• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Laseroterapia w Kielcach, gdzie ?

Laseroterapia w Kielcach, gdzie ?

Witam, szukam opinii o laseroterapii i najlepszych gabinetach w kielcach, jakie się tego rodzaju zabiegami trudnią.

Chciałabym raz na zawsze pozbyć się przebarwień na skórze, a podobno tylko laser jest skuteczny.

jariko45

Posty: 11

 
Szukałam mikrodermabrazji w kielcach, ale nic sensownego nie udało mi się odnaleźć. Albowiem zależało mi na poważnym gabinecie medycyn estetycznej, a nie w salonie kosmetycznym. Mam nadzieję, iż tu gdzie proponujecie jest wszystko w porządku.

TomekK

Posty: 7

 
Jak szukacie laseroterapii w kielcach to tak rzeczywiście ten gabinet jest bardzo dobry. Mają bardzo dużo pozytywnych opinii, a i nawet moja znajoma robiła sobie w nim zabieg depilacji.

Strzała

Posty: 25

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło bardzo dobrze, trochę zazdroszczę, ale ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

wisła1905

Posty: 12

 
Słyszałam, że już zanim pojawią się pierwsze zmarszczki winno się używać zastrzyków z botoksu. Znajoma poleciła mi gabinet, który zajmuje się korektą zmarszczek w kielcach. Ma już renomę, zatem jakbym miała spróbować:) to tylko w takim miejscu. Botoks jest bezpieczny, zatem nie mam żadnych obaw przed zabiegiem.

wartuś34

Posty: 12

 
Już kilka razy robiłam sobie zabieg depilacji woskiem. Polecam gabinet z kielc http://www.kuzniaurody.pl, bardzo profesjonalna i miła obsługa, a efekty długotrwałe. Można też w tym miejscu wybrać laser i na trwałe poradzić sobie z włoskami.

Adam74022

Posty: 25

 
Słyszałam, że już zanim pojawią się pierwsze zmarszczki powinno się używać zastrzyków z botoksu. Znajoma poleciła mi gabinet, który zajmuje się korektą zmarszczek w kielcach. Ma już renomę, dlatego jakbym miała spróbować:) to tylko w takim miejscu. Botoks jest bezpieczny, dlatego nie mam żadnych obaw przed zabiegiem.

dof77

Posty: 8

 
Naczytała się o medycynie estetycznej mnóstwo, bowiem sama szukałam czegoś takiego u nas w kielcach. Myślałam o laserze na owłosienie, niemniej jednak tak jak większość troszkę boję się, czy wszystko będzie ok.

pawel253

Posty: 15

 
Tak modelowanie ust stało się bardzo sławne, w kielcach można takie coś wykonać właściwie w każdym gabinecie kosmetycznym, nie musi to być akurat gabinet medycyny estetycznej, natomiast bez wątpienia w takim jest bezpieczniej. Zawsze to przecież doktor, a nie sam kosmetolog jest przy tobie podczas zabiegu.

raptofil

Posty: 18

 
To rewelacyjny zabieg, zresztą o laseroterapii mówi się teraz bardzo dużo. W kielcach jest gabinet, w którym można zrobić sobie takie fotoodmładzanie. Osobiście mam dopiero zamiar pójść, ale kilka koleżanek już jest po i nie pozostaje mi nic innego jak dorównać im i zrobić to samo. To jedyny taki zabieg, który rzeczywiście zrobił na mnie tak ogromne wrażenie.

wielgiii

Posty: 27