• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Chciałabym wykonać zabiegi kosmetyczne, gdzie ?

Chciałabym wykonać zabiegi kosmetyczne, gdzie ?

Jestem już w takim wieku, iż niestety bez kosmetyczki od czasu do czasu trudno jest wyglądać jakoś tak, żeby dzieci na ulicy nie uciekały w popłochu. Pracuję jako opiekunka do dzieci i muszę młodo wyglądać, wobec tego proszę Was o nakaz dobrego salony odnowy (Najlepiej w Wawie). Dzięki po stokroć!

Pozdrawiam z Ursynowa.

Dagaaa4

Posty: 27

 
Dobrze, iż pytasz, bo naprawdę znam taki salon. Ja już tam chodzę odkąd się przeprowadziłam do Warszawy, w maju. To był pierwszy salon w sumie, do jakiego trafiłam po przyjeździe. Później byłam w innym, bo jest bliżej mojego domu, niemniej jednak ten drugi był… krótko mówiąc „kiepski”… ogólnie ten, który mogę polecić to ten na żoliborzu www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tutaj masz dokładniejszy adres. Jak pragniesz odmładzanie, to Panie dobiorą Tobie to, co najlepiej będzie pasowało do stanu twojej cery.

szulmar

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o mnie to na mickiewicza jest jeden taki salon, który jest jak miód… zaraz ci poszukam adresu www, lecz najpierw muszę powiedzieć, że lepszego salonu w Polsce nie widziałam. Przeprowadziłam się pół roku temu do UK i generalnie tutaj jakość usług kosmetycznych jest bardzo wysoka, lecz w Wawie i chyba generalnie w Polsce to jest najlepszy salon. www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tutaj masz link od razu z cennikiem, o ile zwracasz na to spostrzeżenie… albowiem wiem które są zarobki w Polsce… lecz salon nie jest drogi według mnie natomiast naprawdę pożądane byłoby polecić!

BodyAthletics

Posty: 18

 
Dobrze, że napisałaś póki jeszcze pamiętam, albowiem ja ogólnie nie jestem z Warszawy, po prostu czasami tutaj wpadam, tak żeby pogadać z klientami mojej firmy. Miałam miecćz nimi spotkanie 21-szego niemniej jednak okazało się (jak już byłam prawie w Wawie), że muszą przenieść o dwa dni później, natomiast że ja jestem z Gdańska, no to już zostałam w Wawie i poszłam sobie na odmładzanie. www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tu masz dokładny adres salonu w jakim byłam. Baaardzo polecam, albowiem rzadko kiedy widziałam tak cudownie przygotowane kosmetyczki. Wiedziały od razu czego mi brakuje!

szymon2626

Posty: 23

 
Jak dla mnie jedynie www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl. To jest salon, który jest dla mnie niekwestionowanym numerem jeden, już w sumie od dłuższego czasu. Byłam tak już na kilku zabiegach, choć czasem trudno jest się umówić, bowiem po prostu jak się laski skumały, że tam jest taka świetna obsługa, zabiegi nie są drogie a rzeczywiście działają cuda… no to się troszkę kolejki porobiły, ale jeżeli jesteś „w potrzebie” ;-) no to zawsze zdołają ciebie gdzieś tam wcisnąć. Będę z Tobą duchowo, aby udało ci się wrócić do formy, jaką uprzednio miałaś, na pewno się uda.

Papatki

gregBard

Posty: 22