• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

MEDYCYNA ESTETYCZNA powiększanie ust

MEDYCYNA ESTETYCZNA powiększanie ust

Mam trądzik i leczenie farmakologiczne w ogóle na mnie nie działa. Przyjmę wszystkie propozycje, jak pozbyć się tego problemu, najlepiej we Wrocławiu.

AlU

Posty: 24

 
W galeriowcu na ul. Legnickiej jest fajna oferta gabinetów medycyny estetycznej. Moja koleżanka usunęła owłosienie w Body Cosmetic Laser.

dzaman

Posty: 20

 
Pamiętaj, że najlepsze gabinety medycyny estetycznej praktycznie nie ingerują w ciało. Metody bezinwazyjne gwarantują niezły wynik, bezpieczeństwo, a i nie odczujesz żadnych skutków ubocznych.

irek1981

Posty: 21

 
Dużo kobiet boi się medycyny estetycznej, ale np. działanie lasera zostało potwierdzone przez lekarzy, dlatego moim zdaniem warto od czasu do czasu odświeżyć cerę.

Ruuudny23

Posty: 18

 
Idź najpierw na konsultację i oceń, czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu. Zrób przed nim zdjęcia ciała dla porównania. Na trądzik super działa laser IPL.

Jasiaaa

Posty: 31

 
Miałam straszne plamy potrądzikowe, a farmakologia jeszcze pogorszyła sprawę. Pomógł mi zabieg laserem we wrocławskim gabinecie www.bodylaser.com.pl .

tadekw7

Posty: 13

 
Niestety nigdy nie jest tak, że po jednym zabiegu wszystkie twoje problemy znikną. Musisz przygotować się na ich powtarzanie. W gabinecie powiedzą ci mniej więcej, ile wizyt potrzeba, żeby utrwalić wyniki.

icee

Posty: 19