• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Usuwanie blizn potrądzikowych, szukam !!!

Usuwanie blizn potrądzikowych, szukam !!!

Szukam sprawdzonego gabinetu z fotoepilacją. Poza tym, jeśli któraś z was robiła już coś takiego, to napiszcie dokładnie jak to wygląda, z jakim kosztem trzeba się liczyć, czy naprawdę nie ma po zabiegu żadnych skutków ubocznych?

setka33

Posty: 8

 
Z uwagi, że już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To bardzo dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne naprawdę niewielkie sumy.

Złoty

Posty: 22

 
Po ciąży owszem mogą stać się paskudne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, iż marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, natomiast mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Dostanę się i podejmę w końcu decyzję o ich zlikwidowaniu fachową metodą w gabinecie.

Bienkus

Posty: 17

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Jarosławek34

Posty: 16

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

gumisiek

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora liczba też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

Kaazz

Posty: 31

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Naprawdę można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

brawuśśś

Posty: 10

 
Nie zapominajmy jednak o poniektórych przeciwwskazaniach, bo skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

Ananasek

Posty: 21

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, natomiast nie niezmiernie mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednakże muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu sięgnąć z jego dobroczynnej mocy :)

Krzyś3232

Posty: 18