• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wyposażenie salonów fryzjerskich, który sklep ?

Wyposażenie salonów fryzjerskich, który sklep ?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat kryteriów wyboru wyposażenia salonów fryzjerskich? Jestem absolutnym laikiem, a potrzebuję się podszkolić w temacie.

giena1977a

Posty: 6

 
Mój kolega prowadzi sprzedaż sprzętów dla salonów piękności. Dopiero podczas rozmowy z nim przekonałem się o tym, jak istotny wydatek potrafią stanowić takie urządzenia. W sumie to wyjaśnia także kwestię, czemu owe zabiegi w gabinetach są naprawdę wysokie. Sprzęty muszą się po prostu zwrócić.

labuh

Posty: 10

 
Na pewno tańszy od wyposażenia salonu kosmetycznego jest zakup urządzeń do salonu fryzjerskiego. Miałem okazję dokonać zakupu wszystkich potrzebnych sprzętów i całość zamknąłem w 10 tysiącach złotych.

poprych98

Posty: 4

 
Do tej pory zaledwie raz miałem do czynienia z koniecznością załatwienia wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Okazuje się, iż niebawem może będę miał kolejną okazję, ponieważ moja narzeczona planuje uruchomienie kolejnego gabinetu w naszym mieście.

Modniś

Posty: 21

 
Raz zakupiłem sprzęt w tym sklepie: http://spashop.com.ua/. Teraz nie mam wątpliwości, że w przyszłości sprzęt dla salonów piękności będę kupował właśnie tam :)

Snaco90

Posty: 21

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie wielu przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie spore grono producentów.

AAA333

Posty: 19

 
Sporym wyzwaniem z mojej perspektywy było przemyślane wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Nie chciałam wyposażyć go byle jak lub po prostu wydając przesadnie wiele pieniędzy. Po upływie pewnego czasu mogę powiedzieć, iż podjęte przeze mnie decyzje były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wydatek związany z urządzeniem salonu kosmetycznego szacuję na co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Bardziej wyspecjalizowane gabinety mogą stanowić wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych.

apepsi1983

Posty: 12