• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zabiegi na biust i dekolt, Jelczu-Laskowicach

Zabiegi na biust i dekolt, Jelczu-Laskowicach

Co sądzicie o opalaniu natryskowym, czy przynosi korzyści wizerunkowe, jak się po nim czujecie?

BoGGo

Posty: 15

 
Fajnie jest, jak podczas zabiegu siedzisz sobie w oddzielnym pokoju, a nie w ogólnej sali. O wiele lepszy klimat do relaksu. Ja bym na twoim miejscu przejrzała nie tylko ofertę, ale też galerię samego salonu, zobaczyła czy faktycznie mają indywidualne podejście, czy bardziej masowe.

Serduszko4

Posty: 16

 
Jeżeli chcesz się odchudzić (100% skuteczności) to zamów sobie wizytę na zabieg Lipomax przez stronę www.centrumgineka.pl. W jednym zabiegu masz potencjał czterech technologii odchudzających. Po pięciu zabiegach mam rozmiar dwa razy mniejszy, a cellulitu zero. Cenowo rewelacja. Sprawdź sama. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

reserveme

Posty: 15

 
Jeżeli nigdy nie byłaś w salonie kosmetycznym, zabierz ze sobą koleżankę i negocjujcie rabat na próbny zabieg. Bardzo często można ustrzelić fajną usługę. Teraz dobre centrum kosmetyczne jest na wagę złota.

Nikolee3

Posty: 19

 
Mogę polecić www.centrumgineka.pl pod względem depilacji laserowej. Oczywiście będziesz musiała się nastawić w razie czego na szereg zabiegów, żeby zauważyć trwały wynik. U mnie zauważalny efekt był po czterech zabiegach, a z tego co analizowałam konkurencyjne oferty to naprawdę niezła perspektywa. Ogólnie nie widziałam, żeby jakikolwiek salon kosmetyczny był tak bogato wyposażony.

Elumino56

Posty: 17

 
Jeżeli korzystasz z zabiegów laserowych poproś o próbną wiązkę i zobacz, jak działa na twoje ciało. Niektóre, marne gabinety wykorzystują przestarzałe technologie, które mogą poparzyć. Stawiaj tylko na nowoczesny sprzęt i potwierdzone opinie, bo nie ma sensu ryzykować.

ArmiaB

Posty: 19