• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zabieg makijażu permanentnego, pomocy

Zabieg makijażu permanentnego, pomocy

Witam serdecznie, czy znacie gabinety w Gdańsku potrafiące usuwać zmarszczki w tempie ekspresowym?

Zależy mi na fantastycznym efekcie.

icee

Posty: 19

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

Złoty

Posty: 22

 
Najlepsze efekty powiększania ust miałam w www.bel-viso.pl.

Wrócę tam na pewno. Musisz jednak wcześniej zarezerwować wizytę, bo gabinet jest naprawdę mocno oblegany. Mogę powiedzieć dwie rzeczy. Staranność i wynik to główne cechy wizyty w Bel Viso. Polecam, bo na pewno będziesz zadowolona :) Możemy nawet się razem umówić, jeżeli mieszkasz w Gdańsku.

Klaudi

Posty: 24

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

qiuxueluck

Posty: 14

 
Ja nienawidzę się malować :)

Makijaż permanentny to dla mnie idealna opcja. Poza tym nie ufam już chemicznym kosmetykom z drogerii. Wolę wydać na zabieg i mieć spokój.

noman1

Posty: 15

 
Mi znajome poleciły gabinet www.bel-viso.pl i tylko tam chodzę.

Pani Ania działa w Gdańsku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie www. Widać, że zajmuje się tam Tobą osoba z pasją, certyfikowanymi umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego. Odwiedzam panią Anię też przed większymi imprezami okolicznościowymi, żeby usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym.

Warte grzechu, naprawdę :)

Fajae

Posty: 20

 
Jeżeli szukasz czegoś na terenie Gdańska polecam serdecznie gabinet www.bel-viso.pl.

Pytaj o panią Anię. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, powiększeniu ust i wypełnia znakomicie zmarszczki kwasem hialuronowym. Sterylne środowisko i gwarantowana skuteczność bez powikłań. Odwiedzam gabinet, kiedy tylko oszczędzę trochę pieniędzy.

aisyram

Posty: 15

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

GriX

Posty: 18

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

Fanatyk

Posty: 21