• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Jeszcze do niedawna mieszkałam w Gdańsku, jednakże mąż jest z Tarnowa i teraz mieszkamy wspólnie u jego rodziców. Jest tutaj gdzieś niedaleko jakiś salon z Vacuum jet’em? Chodziłam na zabiegi u siebie, no ale nie będę z Tarnowa do Gdańska jeździć :P liczę, że tutaj też jest jakiś fajny salonik.

Aga-lloch

Posty: 17

 
Dziewczyny, wiecie możne jakie są koszty depilacji laserowej nog, pach i okolic bikini? Czy to jest bezpieczna metoda i ile razy trzeba ja powtarzać? 

1977catophoby

Posty: 24

 
Któraś z dziewczyn wypowiadała się na forum na temat depilacji laserowej, bo sama z niej skorzystała. Bardzo sobie chwaliła, mimo bólu, bo włosy nie odrastają jej już kilka miesięcy

Albercik3

Posty: 19

 
Jeśli nie masz problemów z nadmiernym owłosieniem (powodem nie są hormony, choroby,dziedziczne nadmierne owłosienie) i wszystko jest w normie to depilacja laserowa przyniesie bardzo dobre wyniki.

Kaazz

Posty: 31

 
Tam przy tym szklanym budynku, gdzie jest T-Mobile na ulicy Nowy Świat masz salon Body and Beauty Clinicy i oni są chyba póki co najfajniejszym salonem w Tarnowie. Byłam tam już kilka razy na różnych zabiegach i każdy okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie pierwszy raz używam takich usług, że tak to nazwę, więc wiem jak powinny być przeprowadzone i ten salon naprawdę zatrudnia osoby dobrze wykwalifikowane a do tego uprzejme i bardzo przyjacielsko nastawione do ludzi. Przychodzę i wychodzę zawsze zadowolona.

Jaskiniowiec2

Posty: 23

 
Było już sporo na tym forum. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Wegierek86

Posty: 25

 
macie może jakieś informacje na temat depilacji laserem? Chodzi mi głównie o koszty takiego zabiegu, trwałości (

czes212

Posty: 15

 
Bardzo fajny salon jest na ul. Nowy Świat, nazwa salonu to Body and Beauty Clinic (o ile dobrze napisałam) i ja ogólnie tylko tam chodzę obecnie. Wcześniej chodziłam jeszcze do innego salonu, ale się nie sprawdził kilka razy. Nie chcę robić im złej opinii, bo może zmienili się od tego czasu, ale ten salon na Nowym Świecie cały czas trzyma wysoki poziom obsługi więc spokojnie mogę go polecić każdemu :) Jeśli jeszcze tam nie byłaś, to sprawdź sobie ich stronkę czy się wybierz, bo naprawdę warto :) Tylko mi terminów nie zabieraj we wtorki na 14-15 ;)

E-GOista

Posty: 27

 
Dziewczyny, czy któraś depilowała się laserem? Chce spróbować i nie wiem, czy nie szkoda szmalu i bólu. Czy to jest skuteczne? Proszę o info z autopsji. Dzięki!!!

noman1

Posty: 15

 
Body and Beauty na nowym świecie już odwiedzałaś? Ja właśnie tam chodzę i sobie chwalę, kumpela też tam chodzi i obie jesteśmy zadowolone. O ile jeszcze nie byłaś, to tam skieruj swoje kroki. Ja jestem zadowolona z tego salonu, bo po pierwsze - mają terminy wizyt i dogodne godziny otwarcia oraz mają dużo zabiegów i znają się na tym co robią. Do tego obsługa jest supersympatyczna…. kiedyś z jedną Panią siedziałam jeszcze pół godziny po zabiegu i gadałyśmy, bo akurat nie było klientek.

12Klaudi

Posty: 19