• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

monitoring należności, znacie ?

monitoring należności, znacie ?

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

alibuś34

Posty: 3

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Acclaim

Posty: 10

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się wskórać rzeczywiście dużo, niemniej jednak to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje różne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Jasio234

Posty: 4

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Tatusiekk

Posty: 17

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

edyta123

Posty: 14

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

qwed

Posty: 11

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie ciężki kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

qquios

Posty: 4

 
Powiem wam, że wiem które jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

MisiekKce

Posty: 5

 
Oczywiście, iż zna, metodę kaizen. Pożądane byłoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

Yuri20

Posty: 4