• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Tanie kolektory słoneczne

Tanie kolektory słoneczne

Chcę zainwestować pieniądze w dom pasywny i szukam wykonawcy wydajnych systemów fotowoltaicznych.

Proszę o porady.

sooya

Posty: 22

 
Sfinansowałem dom pasywny z zabezpieczonymi kolektorami i systemami fotowoltaicznymi. Rachunki śmiesznie niskie. Skorzystałem z oferty firmy www.awenturyn.eu, bo ściągają technologię z Niemiec. A jak wiadomo Niemcy ostro inwestują w solary, dogoniły, a może już przegoniły Stany Zjednoczone. Nie ma lepszego producenta prawdopodobnie.

tomalix

Posty: 24

 
Niemcy ostro pasywnie budować się zaczęli. Tam non stop kolektory. Znajomy niedawno wrócił z pieniędzmi stamtąd i też dom zbudował z systemem fotowoltaicznym, sprowadzonym właśnie od producenta niemieckiego. To jest dopiero jakość. Mówił, że ludzie tam mają śmiesznie niskie rachunki i normalnie, niezależnie funkcjonują.

Janecekk

Posty: 21

 
Byłem na wakacjach w Hiszpanii to tam w miasteczkach turystycznych nikt już nie używa energii z normalnych elektrowni, ale wszystko pochodzi z solarnych systemów. To jest dopiero zabawa w niezależność.

dzaman

Posty: 20

 
W http://www.awenturyn.eu przyjadą bezpłatnie z Tobą pogadać i określą, czy w ogóle opłaca ci się montaż instalacji fotowoltaicznych i jaka będzie cena projektu. Ja zainstalowałem u siebie na działce kolektor do ogrzewania wody. Na razie wszystko gra i dali długoletnią gwarancję. Podobno te kolektory od nich wytrzymują ponad 20 lat na tej samej wydajności, co na początku.

sgemino

Posty: 22

 
Ja miałem kolektor słoneczny od Chińczyków i po gradzie już go musiałem usunąć. Później kupiłem system fotowoltaiczny w firmie, ściągającej technologię z Niemiec.

To dopiero cudo i jakie oszczędności :)

Albercik3

Posty: 19

 
Jak chcesz mieć jednocześnie bezpieczną instalację oraz wysoką wydajność kolektorów to polecam ci http://www.awenturyn.eu. Mają dostęp do świetnej technologii magazynowania już zgromadzonej energii, dlatego nie ma problemów z wykorzystaniem systemów fotowoltaicznych nawet na terenie ze stosunkowo niskim nasłonecznieniem.

Vivusek

Posty: 21

 
Szkoda, że w Polsce nie ma profesjonalnego dofinansowania systemów fotowoltaicznych, albo ostrych ulg. Wtedy sam bym chętnie skorzystał. Kredyt mi nie za bardzo pasuje.

Hamacz23

Posty: 17

 
Na razie najlepsze systemy fotowoltaiczne mają wydajność około 20 %, a co się stanie, jak uda się ludzkości wykorzystać 100% energii słońca?

Zero problemów energetycznych i prąd za darmo dla każdego :)

Ron

Posty: 25

 
Bałem się trochę kolektorów słonecznych, ze względu na zmienne warunki atmosferyczne. Dopiero w http://www.awenturyn.eu znalazłem rozwiązania odporne nawet na grad.

El2CzupakaBra

Posty: 19