• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Alarmy: szukam z polecenia

Alarmy: szukam z polecenia

Cześć. Szukam alarmu domowego z możliwością antymaskingu. Słyszałem, że to najlepszy typ alarmu jeśli system ma działać na zewnątrz. Wiecie gdzie taki zamówić?

idzepeto

Posty: 23

 
Z pewnością warto abyś sprawdził ofertę tutaj jsp.com.pljsp.com.pl Poszukiwania dobrego systemu zabezpieczeń mogą trochę trwać, zatem warto korzystać z zakładów, które są długo na rynku a dodatkowo posiadają nowe technologie w swojej ofercie.

Damianek4

Posty: 21

 
Kupowanie takich systemów zawsze wiąże się z ryzykiem złego podłączenia bądź nieumiejętnego zarządzania systemem. O ile nie masz doświadczenia, to nie jest dobry pomysł!

irecki67

Posty: 16

 
Zabezpieczenia domu w tych czasach to konieczność. Przez bezrobocie jest coraz więcej drobnych złodziejaszków, którzy może nie mają specjalistycznego sprzętu, ale wielki spryt!

zeroo13

Posty: 24

 
Trudno jest coś polecić, jeśli nie podałeś pełniejszej specyfikacji twojego zakładu. Rodzaj zabezpieczenia pożarowego, a nawet rodzaj kamery są zależne od wielkości, umiejscowienia, rodzaju pracy zakładu.

MociMOC

Posty: 15

 
Na wszystko przyjdzie czas. O ile ktoś się będzie chciał włamać do twojego domu to z pewnością mu się jakoś uda. To, co jest ważne to nie tyle posiadanie kamer co dobre ich umiejscowienie, a do tego niestety będzie Ci potrzebny fachowiec z branży, który może nie zamontuje Ci (choć też tacy są), a doradzi, gdzie warto jest umieścić „wielkiego brata”.

Klarciunia

Posty: 22

 
Z pewnością każdy zakład powinien mieć dobrej jakości kamery przemysłowe, jednakże czasami dźwięk jest ważniejszy niż wizja, więc zastanów się czy na pewno go nie chcesz.

Morchepl

Posty: 26

 
Napisz wiadomość do nich jsp.com.pl. Z firmą JSP pracowała moja firma już wielokrotnie zaopatrując Klientów w systemy alarmowe (firmy, domy jednorodzinne, hale). To, co niewątpliwie można powiedzieć o nich to pełny profesjonalizm.

kliczko899

Posty: 25

 
JSP to firma z doświadczeniem w branży, także z pewnością jest w stanie zaopatrzyć Cię w to, co tylko sobie zapragniesz. Tutaj jsp.com.pl masz do nich kontakt, warto jest się umówić na spotkanie lub chociażby wysłać wiadomość email.

Zydek

Posty: 24