• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kserokopiarki, gdzie korzystnie ?

kserokopiarki, gdzie korzystnie ?

Witam. Która firma ułatwi mi wybór kserokopiarki, ponieważ weźmie pod uwagę moje indywidualne oczekiwania?

hihiotek

Posty: 3

 
Wziąłem pod uwagę szereg kryteriów, gdy poszukiwałem najlepszej kserokopiarki warszawa. Ostatecznie decyzja okazała się jak najbardziej trafiona.

Dosti

Posty: 21

 
Zaufałem firmie bilt, która sprostała moim oczekiwaniom w 100%. To fachowcy, którzy podeszli do mnie w indywidualny sposób i zaproponowali konkurencyjne ceny kserokopiarek.

arko1916

Posty: 10

 
Nie oszczędzałem, gdy kupowałem kserokopiarki do mojego przedsiębiorstwa. Okazuje się, że to było bardzo rozsądne rozwiązanie. Kolega za kluczowe uznał kryterium cenowe. Teraz musi systematycznie wzywać serwis, bo jego urządzenia biurowe stale płatają figle...

Kitas

Posty: 8

 
Wziąłem pod uwagę szereg kryteriów, gdy szukałem perfekcyjnej kserokopiarki warszawa. Ostatecznie decyzja okazała się jak najbardziej trafiona.

jajosz12

Posty: 18

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

Rebeczk_3

Posty: 24

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, ponieważ oferta pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

syrena88

Posty: 12

 
Kilka tygodni temu kupiłem trzy kserokopiarki warszawa. Nie miałem świadomości, że przy tak niewielkiej ilości mam szansę wynegocjować satysfakcjonująco wysoki rabat. Uświadomił mnie znajomy :-)

umberko3

Posty: 24