• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego, która kancelaria

odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego, która kancelaria

Jak wysokie może być odszkodowanie za potrącenie na pasach pieszego? Znajomy ma taki kłopot i teraz zastanawia się czy będzie miał pieniądze żeby się z tego wypłacić.

33-odwaga

Posty: 1

 
Mamy w Polsce dużo wypadków. Giną osoby kierujące pojazdami jak i piesi. Niestety nic się nie zmienia. Mają niby wprowadzić jakieś niezmiernie wysokie kary.

labuh

Posty: 2

 
Mnie to, co przyznał ubezpieczyciel to były śmieszne pieniądze. Długo dochodziłem do siebie po potrąceniu na pasach. Dobrze, że skorzystałem z firmy, która się tym zajmuje i oni bardzo chętnie mi we wszystkim pomogli.

Nikuś23

Posty: 2

 
Porównanie przeróżnych propozycji jest niezmiernie istotne i zawsze tak robię. To, zatem jeśli żąda kogoś do pomocy to współpracuje tylko z najlepszymi kancelariami w kraju.

Zydek

Posty: 24

 
Kwoty, jakie udaje się uzyskać są zależne od sporo czynników. Na pewno stopień uszkodzenia w takim przypadku ma znaczenie. Trzeba będzie się zgłosić do kancelarii i przedstawić im swoją sprawę. Z tego, co pamiętam to większość spraw można będzie załatwić poprzez Internet. To przyspiesza uzyskanie odszkodowania, na którym nam zależy.

Marioleczka

Posty: 2

 
Ubezpieczyciel zawsze kombinuje żeby wypłacić tak mało pieniędzy jak to tylko jest możliwe. Nie można tego przyjmować tylko trzeba zwrócić się po pomoc do kancelarii, jaka naszą sprawą niezmiernie chętnie się zajmie.

labuh

Posty: 3

 
Wypadki były są i będą. Niestety taki mamy kraj. Dobrze, że od wielu lat można walczyć o swoje. Ubezpieczyciel zawsze daje niskie odszkodowanie i myśli, że my nie będziemy walczyć o swoje. Nie można tego tak zostawić.

kerad17

Posty: 2

 
Znajomy miał odszkodowanie za wypadek na pasach i w tym pomogła mu firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Z tego, co wiem to niezwykle dobrze się znają na własnej pracy i chętnie każdemu pomagają, dlatego warto im zaufać i się do nich zgłosić.

pawel253

Posty: 15

 
Lepiej byłoby nie uczestniczyć w przypadkach, niemniej jednak jeśli już ktoś w nas wjedzie albo nas rozjedzie to nie można tego odpuszczać. Walczymy aż uda nam się uzyskać wysokie odszkodowanie.

polar00

Posty: 9

 
Prowizja dla takiej firmy wcale nie jest duża i naprawdę warto z nimi współpracować. Popatrzmy na to tak, że gdyby nie taka kancelaria to tych pieniędzy nigdy byśmy nie zobaczyli. To, dlatego warto dać sprawę w ręce kogoś, kto na pewno wykona ją tak dobrze abyśmy my byli w stu procentach zadowoleni.

edmundzik

Posty: 12